Biblioteka szkolna zaprasza!

Zrób sobie przerwę od telewizora,
odejdź na dłużej od monitora,
bo w bibliotece na Ciebie czeka
książka – prawdziwy przyjaciel człowieka!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Informujemy, że nieustannie istnieje możliwość korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.

W związku z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego, zalecane jest zamawianie książek w następujący sposób:

- drogą mailową na adres: biblioteka@spbibice.edu.pl  z konta uczniowskiego (z domeną spbibice.edu.pl)

- telefonicznie 12 285 88 21 wew. 105

W zamówieniu należy podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz tytuły zamawianych książek. Zarezerwowane egzemplarze, podpisane imieniem i nazwiskiem zamawiającego, zostaną zostawione na portierni szkoły.

Zwracane książki, powinny być opatrzone karteczką z imieniem, nazwiskiem oraz klasą czytelnika i dostarczone na portiernię szkoły.

Zwracane książki podlegają 3-dniowej kwarantannie.

Bibliotekarze