INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH  DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach przypomina, że w wyniku zapisów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 wszystkie dzieci z obwodu szkoły zostały przyjęte.
           W dniach 26, 27 sierpnia 2020r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu przyjęcia dziecka do klasy pierwszej zostanie Państwu przesłana informacja o przydziale dziecka do danego oddziału i wychowawcy klasy.
 W załączniku przekazujemy wybrane informacje o szkole, w tym propozycję od wychowawców dotyczącą wyprawki dla pierwszoklasisty. Pozostałe informacje i szczegóły będą Państwo omawiać na pierwszym spotkaniu rodziców z wychowawcą klasy.

INFORMACJE DLA RODZICOW UCZNIOW KLAS PIERWSZYCH

Anna Górka