„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jest to domowe hospicjum, które pomaga i wspiera cierpiące i nieuleczalnie chore Dzieci oraz ich Rodziny.

19 marca 2021r. zakończyła się szkolna akcja zbierania darów dla podopiecznych hospicjum. Zebrane zostały m.in.  środki pielęgnacyjne (kremy dla dzieci,  chusteczki nawilżane, oliwki ), pieluchy, podkłady, prześcieradła. Ilość zebranych rzeczy przerosła nasze oczekiwania, szczególne w tym trudnym, pandemicznym okresie.

30 marca wszystkie dary zostały zawiezione do siedziby hospicjum na ul. Różnej 11 w Krakowie. Stamtąd środki zostaną przekazane przez pielęgniarki i wolontariuszy do domów małych Pacjentów. Życzymy Im wiele zdrowia i wytrwałości.

Wszystkim, którzy wsparli naszą szkolną akcję, składamy najserdeczniejsze PODZIĘKOWANIA.

Opracowanie: Dorota Spasiuk, Renata Kwietniowska