Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek – 01.09.2020. Uczniowie klas 1 - 8 spotykają się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem.

HARMONOGRAM KLAS 1-3

HARMONOGRAM KLAS 4-8

Wszystkich nowoprzyjętych uczniów do klasy drugich zapraszamy na godzinę 9.15 (wejście główne - nowy budynek szkoły)

Uczniowie wchodzą do budynków pojedynczo. Usta i nos zakrywają maseczkami. Po wejściu dezynfekują ręce (uczniowie klas młodszych myją ręce pod opieką wychowawców).

Opiekunowie odprowadzający dzieci do szkoły mogą wchodzić jedynie do przestrzeni wspólnej szkoły, zachowując zasady:
- 1 opiekun z dzieckiem/ dziećmi,
- dystansu do kolejnego opiekuna z dzieckiem min. 1,5m,
- dystansu od pracowników szkoły min. 1,5m,
- opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (osłona ust, nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do rodziców i opiekunów dzieci, aby nie wchodzili do budynku szkoły.

Prosimy o stosowanie się do zasad organizacyjnych i sanitarnych.

Wyznaczone wejścia do szkoły:

"NOWY" BUDYNEK SZKOŁY - WEJŚCIE GŁÓWNE

"STARY" BUDYNEK SZKOŁY - WEJŚCIE GŁÓWNE