Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

Dzień o Suszy i Retencji w Ministerstwie Klimatu

Tradycyjnie na całym świecie 17 czerwca obchodzony jest Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą.

Powietrzna Akademia - AGH

Dnia 5 czerwca 2020 roku uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych zajęciach online Powietrznej Akademii- AGH realizowanych we współpracy z firmą Airly i fundacją Veolia.

Program „Z witaminą na Ty” – dzień zielony

Czytaj całość

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Organizacja realizacji zadań szkoły   związanych z realizacją podstawy programowej i innych zadań szkoły będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie od dnia 25 marca do dnia 28 czerwca 2020 r.

Czytaj całość

Wygrana zależy od nas wszystkich!

Uczniowie naszej szkoły zostali wytypowani do nagrody publiczności w programie ”Być jak Ignacy”.

Program „Z witaminą na Ty” – dzień żółty

Program „Z witaminą na Ty” – dzień żółty.

e-wystawa "Kalendarz-poradnik zdrowia"

e-wystawa

Chętni uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych w ramach obchodzonych w naszej szkole Szkolnych Tygodni Zdrowia i realizacji programu „Trzymaj Formę” wykonali przepiękne, ciekawe prace „Kalendarze- poradniki zdrowia” dotyczące prawidłowych zasad odżywiania się oraz pozytywnej roli aktywności fizycznej na zdrowie.

Szkolne Tygodnie Zdrowia

Czytaj całość

Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu – zapraszamy do udziału on-line!

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji wspólnie z Ministerstwem Klimatu zapraszamy na wirtualne spotkanie „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”.

e-wystawa "Kalendarz-poradnik zdrowia"

e-wystawa

Uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych!