Mały Samorząd Uczniowski

24 września odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Pierwszym etapem wyborów, było wyłonienie przedstawicieli klasowych. Każda klasa trzecia wybrała swojego kandydata do wyborów. Kandydaci zaprezentowali się uczniom. Opowiadali o swoich  zainteresowaniach, a także o pomysłach na działalność Małego Samorządu Uczniowskiego. Kolejnym etapem było głosowanie wśród uczniów klas trzecich. Uczniowie oddawali swoje głosy na kartkach i wrzucali do urny. Na koniec pod nadzorem komisji zliczono głosy i ogłoszono wyniki.

Uczniowie wybrani do Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami, dziękują wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc  w przeprowadzeniu wyborów.

CZOŁEM PIERWSZAKI!

Mały Samorząd Uczniowski rozpoczął pracę od powitania najmłodszych uczniów szkoły.

Mały Samorząd Uczniowski już wybrany !!!

24 września odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego.