SP Bibice

Grono pedagogiczne

 

biologia:
Beata Pieńkowska
Małgorzata Maruszak-Kobas


chemia:
Małgorzata Maruszak-Kobas

fizyka:
Jarosław Ozga

geografia:
Agata Płatek
Anna Węgrzynowicz - Szastak

historia:
Eliza Emerla
Jarosław Karwacki
Maja Megiel
Józefa Nocoń
Anna Sawczuk
 

język angielski:
Grzegorz Daszkiewicz
Magdalena Gazda
Paulina Kołtuńska
Beata Majewska
Maja Megiel
Małgorzata Przewoźnik
Maria Siudak

język polski:
Magdalena Badura
Patrycja Badysiak
Joanna Guty
Józefa Nocoń
Elżbieta Ozga-Mazurek
Anita Marcinowska
Łukasz Stadnicki

język niemiecki:
Małgorzata Łukowicz
Aleksandra Silezin

matematyka:
Mariola Cieślak
Agnieszka Feliga-Grządziel
Katarzyna Goraj - Zębala
Magdalena Matejek
Agnieszka Warat
Marta Wójcik

muzyka:
Krzysztof Lepiarczyk

edukacja wczesnoszkolna:
Katarzyna Bartosik
Renata Kwietniowska
Marta Nazimek - Kolano
Katarzyna Madetko
Barbara Magiera
Monika Obodzińska
Małgorzata Pilch
Sylwia Płusa - Lasek
Małgorzata Przewoźnik
Dorota Sala-Halota
Magdalena Słota
Dorota Spasiuk
Iwona Strojek
Dorota Wesołowska
Barbara Wirecka
Agnieszak Ziętek

plastyka:
Lidia Janikowska

przyroda:
Agata Płatek
Monika Stępień
Maciej Ziobrowski

religia:
Elżbieta Dymanus
ks. Tomasz Kołodziejczyk
Katarzyna Sierant
Andrzej Wąsowski

informatyka/edukacja informatyczna:
Anna Górka
Zofia Idzik
Piotr Olejarczyk
Jarosław Ozga
Monika Sikoń

technika:
Jarosław Ozga
Anna Węgrzynowicz - Szastak

wiedza o społeczeństwie:
Jarosław Karwacki

edukacja dla bezpieczeństwa:
Anna Sawczuk

wychowanie fizyczne:
Adam Babik
Iwona Błażejczyk
Elżbieta Durlak
Angelika Lewandowska
Sonia Kowal
Kamil Mrózek
Robert Smołka
Łukasz Osuch
Katarzyna Voigt

wychowanie do życia w rodzinie:
Joanna Kwiecień

etyka:
Marta Nazimek-Kolano

logopeda szkolny
Magdalena Tomaszewska

pedagog szkolny
Anna Kurek
Wioleta Sierant

psycholog szkolny
Paulina Pudzisz

doradca zawodowy
Maciej Ziobrowski

terapeuta pedagogiczny
Jolanta Lepiarczyk

biblioteka:
Anna Bieliszczuk
Paulina Popiołek
 

świetlica:

Łukasz Drąg
Anita Poręczewska
Magdalena Koperska
Angelika Lewandowska
Kamil Mrózek
Katarzyna Niechaj
Renata Kwietniowska
Katarzyna Piskorz
Renata Podobińska
Monika Stępień
Dorota Wesołowska
Agnieszka Wrześniowska
Maciej Ziobrowski

Nauczyciele współorganizujący proces dydaktyczny:
Joanna Otak
Karolina Stępień
Joanna Szot
Małgorzata Szwaczka
Angelika Wędel