13 stycznia 2022

List od Świętego Mikołaja

Jak co roku uczniowie z naszej szkolnej świetlicy z kl. 1-3 wysyłali listy z pozdrowieniami do Św. Mikołaja. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na odpowiedź. Tuż przed feriami zimowymi, uczniowie doczekali się niespodzianki. Święty Mikołaj przeczytał wszystkie listy i postanowił wraz z aniołkami przesłać dzieciom odpowiedź z  pozdrowieniami i mini niespodzianką.

A oto przetłumaczona treść tego listu:

“Kochane Dzieci!

Przesyłam Wam w odpowiedzi w kopercie małą niespodziankę.

Święty Mikołaj”