3 kwietnia 2022

Majsterkowo – warsztaty klasy 3a

Majsterkowo warsztaty klasy 3a

Klasa 3a uczestniczyła w warsztatach Majsterkowo, organizowanych przez  Castoramę.

Celem warsztatów było rozbudzenie w uczniach pasji do majsterkowania, pobudzenia wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, komunikacji,  pracy  w  grupie.  Uczniowie  pod  czujnym okiem specjalistów składali z drewnianych elementów skrzynkę na przybory.  Zadanie nie było łatwe. Najpierw trzeba było dokładnie zapoznać się z instrukcją oraz drewnianymi elementami, które należało odpowiednio dopasować, skleić, przybić i na końcu pomalować.

Wszyscy uczniowie  znakomicie dali sobie radę z konstrukcją skrzynki, a malowanie drewnianych elementów przyniosło dużo radości. Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów dostał drobny upominek, notes majsterkowicza.

Renata Kwietniowska