16 maja 2022

Międzypokoleniowe Gry Planszowe

22 maja 2022 roku (niedziela) w naszej szkole będzie miało wydarzenie „Międzypokoleniowe Gry Planszowe”. W godzinach od 10.00 do 15.00 będzie można zagrać w różnorodne gry planszowe, zobaczyć sprzęt strażacki i nauczyć się pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszystko przy kawie i słodkich przekąskach. Dla wytrwałych graczy poczęstunek regeneracyjny i losowanie atrakcyjnych nagród. To działanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Wspierania RodzinySpołeczności Wiejskiej Zachariasz, Szkołę Podstawową w Bibicach wraz z Radą Rodziców, Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Straż Pożarną a współfinansowane przez Województwo Małopolskie. Koordynatorem działania jest Jarosław Raźny – Radny Powiatu Krakowskiego. Zapraszamy na to spotkanie również naszych gości z Ukrainy zapewniając tłumaczy na ten dzień.