24 maja 2022

Turniej tenisa stołowego

10 maja 2022r w ramach Szkolnego Tygodnia Zdrowia , odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej ten przeprowadzony był w dwóch grupach: klasy 4-6, w której było 12 zawodników w tym jeden zawodnik z klasy 3, oraz klasy 7-8 w której było 16 zawodników. Turniej został rozegrany według systemu grupowo- pucharowego.

W klasach młodszych wygrał  Bartosz Moskała z kl.5a   , 2 miejsce zdobył najmłodszy uczestnik zawodów – Tytus Drozd kl. 3d , 3 miejsce – Hugo Styła kl. 5a.

W klasach 7-8, 1 miejsce zdobył Adam Miłoś kl.7g, 2 miejsce Maciej Szczepanik kl. 7b , 3 miejsce – Jakub Kalinowski kl. 8d.

Gratulujemy wyników oraz dziękujemy wszystkim pozostałym uczestnikom za emocjonującą grę . Zapraszamy do fotorelacji.

Angelika Lewandowska

Magdalena Koperska