31 maja 2022

RUMOREK nr 6/2022 „Wydanie letnie”

Rumorek 6_2022 head

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami szóste i ostatnie wydanie Rumorka w tym roku szkolnym.

W tym wakacyjnym numerze naszego czasopisma znajdziecie wiele ciekawych propozycji na ciepłe, letnie dni. Razem z Wami będziemy świętować nasze ulubione święto, czyli Dzień Dziecka. Poznamy bliżej sylwetkę pani Doroty Sala- Holoty, która udzieliła wywiadu swoim uczniom. O swoich zainteresowaniach i pasjach opowiedzą nam  uczniowie klas trzecich. Nasze wakacyjne propozycje książkowe czekają już na pasjonatów czytelnictwa. Letnia propozycja prac plastycznych zachwyci niejednego młodego artystę.

W tym numerze nie zabraknie także propozycji i atrakcji turystycznych, które zainspirują was do wakacyjnych podróży małych i dużych. Na młodych przyrodników czekają kolejne ciekawostki z cyklu obserwatorium przyrodniczego. Na zakończenie mamy dla Was szczyptę uczniowskiego humoru oraz solidną porcję zadań  do rozwiązania. Miłej lektury 🙂

Redaktorzy:
Renata Kwietniowska,