12 czerwca 2022

Wyniki międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY

W dniu 17 marca 2022 r. odbyła się XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY. Jak co roku „bibickie kangury” dopisały. Do konkursu przystąpiło prawie 150 uczniów z klas 2-8. Wielu z nich zaprezentowało bardzo wysoki poziom wiadomości  i umiejętności matematycznych, często zdecydowanie wykraczających poza ramy „typowej” matematyki szkolnej.

Mamy aż 20 zwycięzców (1 laureata, 2 uczniów z wynikiem bardzo dobrym oraz 17 wyróżnionych). Najlepsi z najlepszych (3 uczniów) odbiorą zasłużone nagrody 22 czerwca 2022 r. podczas uroczystego spotkania na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wszyscy wyróżnieni otrzymają upominki (imienne dyplomy oraz książki matematyczne) w szkole.

KLASY 2

GRISVARD CHARLOTTEbardzo dobry

KLASY 7

PIĄTEK SZYMONwyróżniony

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy wiedzy matematycznej.

Do zobaczenia w marcu 2023 r.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Magdalena Matejek