26 listopada 2022

Zbieramy, bo dobre SERCA mamy !!!

W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu zachęcamy do wsparcia dwóch akcji charytatywnych:

1. Zbiórki książek dla młodzieży między 14 a 18 rokiem życia. Zebrane lektury zostaną przekazane na Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży znajdujący się w szpitalu przy. ul. Babińskiego w Krakowie.
    Książki (nowe oraz używane, ale w dobrym stanie) należy pozostawiać przy portierni do dnia 5 grudnia.
  2. Zbiórki żywności, środków czystości oraz przyborów szkolnych w ramach „Szlachetnej Paczki”. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane p. Joannie i jej trzem synom (Michałowi – lat 16, Tomkowi – lat 11 i Filipkowi – lat 5).

Do 8 grudnia zbieramy takie produkty jak:

ŻYWNOŚĆ: herbata, kawa, cukier, ryż, mąka, konserwy mięsne i rybne, dżem, owoce i warzywa w puszkach, płatki śniadaniowe, orzechy, słodycze, kasza, olej, karma dla psa sucha i mokra

ŚRODKI CZYSTOŚCI: kapsułki/żel do prania, płyny do płukania, płyny czyszczące, domestos, płyn do mycia naczyń, mydło, żel myjący, szampon, szczoteczki do zębów, pasty do zębów

PRZYBORY SZKOLNE: zeszyty, bloki, farbki, kredki, klej, plastelina, nożyczki, papier kolorowy, przybory do pisania

Przyniesione produkty należy pozostawiać przy portierni.

Raz jeszcze zwracamy się z prośbą o pomoc!

Pomagamy, bo serca dobre mamy!