30 listopada 2022

Wycieczka do Teatru Groteska – „Detektyw Pozytywka”

Wycieczka do Teatru Groteska – „Detektyw Pozytywka”

Dnia 25 listopada 2022 r. klasa 2e wybrała się na wycieczkę do Teatru Groteska. Dzieci brały udział w spektaklu  pt. „Detektyw Pozytywka”, który przygotowany był na podstawie lektury autorstwa Grzegorza Kasdepke. W trakcie spektaklu dzieci poznały sympatycznego detektywa, lubianego przez wszystkie dzieci z kamienicy, gdzie mieściła się jego agencja „Różowe okulary”. Detektyw potrafił rozwiązać każdą, nawet bardzo trudną zagadkę. Dzieciom podążając z nim, w poszukiwaniu prawdy towarzyszyło wiele radości, o czym świadczyły salwy śmiechu oraz radosne odpowiedzi na pytania zadawane przez Detektywa Pozytywkę. Dzięki temu uczyły się logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków z konkretnych sytuacji. Wszyscy podekscytowani w radosnym nastroju wracaliśmy do szkoły.

Opracowanie: Iwona Puto i Barbara Magiera