25 lutego 2023

Bal karnawałowy w klasach 1-3

Bal karnawałowy w klasach 1-3

17 lutego karnawał zawitał do naszej szkoły. Od samego rana na korytarzach można było zobaczyć kolorowe postacie. Tego dnia uczniowie zamienili się w najróżniejszych bohaterów z ulubionych bajek i filmów. Można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, rycerzy i wiele innych ciekawych charakteryzacji.
Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich w przepięknych strojach wraz z wychowawczyniami przenieśli się na salę gimnastyczną, która w tym dniu pięknie udekorowana przemieniła się w magiczną salę balową. Tam pod opieką animatorów z „Fabryki Zabawy” dzieci brały udział w zabawach ruchowych: m.in. zabawy z liną, zabawy w parach, zabawy balonami oraz zabawach muzycznych. Tańcom hulańcom nie było końca. Po takich szaleństwach każdemu przydała się chwila odpoczynku. To właśnie wtedy uczniowie mogli zrobić sobie piękny kolorowy tatuaż lub wspólnie z animatorami wykonać bransoletki z kolorowych koralików o różnych kształtach.
Na zakończenie na uczniów czekała słodka niespodzianka przygotowana przez animatorów.
Wszystkie dzieci świetnie bawiły się przy znanych oraz lubianych przebojach. Wspólna zabawa przyniosła im dużo zadowolenia i radości. Uśmiechnięci z balonikami wrócili do swoich sal.

Opracowanie: Iwona Puto, Barbara Magiera