16 kwietnia 2023

Szkoła Podstawowa w Bibicach otrzymała Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości

Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości - baner

13 kwietnia w Krakowie odbyła się Gala Finałowa 12. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikującego „Samorządowy Lider Edukacji”.

Dla Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości odebrała pani dyrektor Anna Górka. Certyfikat przyznawany jest dla szkoły, która wyróżnia się najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania oraz znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Certyfikatem uhonorowano grono 15 najlepszych szkół i placówek oświatowych spośród wszystkich placówek działających w certyfikowanych gminach, powiatach i województwach.

Czytaj więcej – Strona Gminy Zielonki
Lider Edukacji - Certyfikat "Edukacyjna Doskonałość"
Lider Edukacji – Certyfikat „Edukacyjna Doskonałość”