4 maja 2023

Szkolny konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz” dla chętnych uczniów klas 7- 8 został rozstrzygnięty !!!

Szkolny konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz” dla chętnych uczniów klas 7-8 został rozstrzygnięty !!!

W dniu 26 kwietnia 2023 r. odbył się w naszej szkole w ramach obchodów „Dnia Ziemi” szkolny konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz”. Punktualnie o godzinie 8:00 w dniu 26 kwietnia Pani wicedyrektor Monika Sikoń przekazała arkusze konkursowe życząc uczniom powodzenia na konkursie. W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas ósmych.
Celem konkursu była:

1. Popularyzacja wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, różnorodności biologicznej.
  2. Rozwijanie zdolności i zainteresowań przyrodniczych.
  3. Stwarzanie uczniom okazji do sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności z danego zakresu treści.
  4. Kształtowanie postaw odpowiedzialności za środowisko naturalne.
  5. Wspieranie uzdolnień uczniów.

Poziom wiedzy uczniów był bardzo wysoki i wyrównany.

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego "Przyrodniczy mistrz" I miejsce- Kacper Czarski II miejsce- Leon Stopka III miejsce- Maria Borek Gratulujmy wiedzy i udziału w konkursie wszystkim uczestnikom mgr Beata Pieńkowska, mgr Monika Stępień
Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego „Przyrodniczy mistrz”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu: Beata Pieńkowska, Monika Stępień