5 maja 2024

Szkolny konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz” dla chętnych uczniów klas 7-8 został rozstrzygnięty!

W dniu 30 kwietnia 2024 r. odbył się w naszej szkole w ramach obchodów „Dnia Ziemi” szkolny konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz”. Punktualnie o godzinie 8:00 w dniu 30 kwietnia Pani wicedyrektor Sylwia Mróz przekazała arkusze konkursowe życząc uczniom powodzenia na konkursie. W konkursie wzięło udział 6 chętnych uczniów z klas siódmych i ósmych.

Celem konkursu była:

1. Popularyzacja wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, różnorodności biologicznej.
  2. Rozwijanie zdolności i zainteresowań przyrodniczych.
  3. Stwarzanie uczniom okazji do sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności z danego zakresu treści.
  4. Kształtowanie postaw odpowiedzialności za środowisko naturalne.
  5. Wspieranie uzdolnień uczniów.

Poziom wiedzy uczniów był bardzo wysoki i wyrównany.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Maja Pająk, Martyna Skrzyńska
II miejsce: Tymon Kordas
III miejsce: Zofia Jabłońska

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

Organizatorzy konkursu: Beata Pieńkowska, Monika Stępień

Wyniki szkolnego konkurs przyrodniczy „Przyrodniczy mistrz” I miejsce: Maja Pająk, Martyna Skrzyńska, II miejsce: Tymon Kordas, III miejsce: Zofia Jabłońska Gratulujemy wiedzy i dziękujemy za udział w konkursie. mgr Beata Pieńkowska, mgr Monika Stępień