6 maja 2024

Jesteśmy w trzecim etapie!!!

ogólnopolski konkurs - DRUŻYNA ENERGII!

Nasza szkoła bierze udział w konkursie ogólnopolskim – DRUŻYNA ENERGII! Przeszliśmy już drugi etap, w którym to nasza szkoła wygrała 30 zestawów koszulek ze spodenkami  firmy 4f i 3 bluzy sportowe. Spośród ponad 300 szkół weszliśmy do kolejnego etapu jakim jest etap sportowy. Tutaj rywalizuje ze sobą już 100 szkół z całej Polski w tym Nasza.  Zadaniem uczniów jest wykonanie ćwiczeń podanych przez 5 drużyn Energi , jest to Drużyna Słońca, Drużyna Wiatru, Drużyna Wody, Drużyna Ziemi, Drużyna Serca. Liczy się frekwencja ćwiczących oraz zaangażowanie. Dlatego też w ostatnim czasie uczniowie licznie uczestniczą w wyzwaniu.  Zrobimy wszystko co w Naszej mocy, aby wygrać, a nawet jak się nie uda, integracja między klasowa na pewno zyska dzięki wspólnym ćwiczeniom. Prosimy o trzymanie kciuków, wyniki już niedługo !

Nauczyciele Wychowania fizycznego