15 maja 2026
Recytujemy po angielsku! Szkolny konkurs dla klas 2 i 3

Zapraszamy uczniów klas 2 i 3 do udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego!
To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności językowe, zaprezentować talent recytatorski oraz zmierzyć się z językiem angielskim w kreatywny i artystyczny sposób. Uczestnicy przygotują wybrany wiersz w języku angielskim i zaprezentują go przed jury, wykorzystując swoją pamięć, wymowę, intonację oraz środki artystycznego wyrazu.
Zachęcamy wszystkich uczniów lubiących język angielski, recytację i występy do podjęcia wyzwania i udziału w konkursie!
Organizatorzy: Ewelina Szczygieł, Paulina Kołtuńska, Ewa Moryś-Duszyk
