28 czerwca 2026
Spotkanie dla Rodziców i przyszłych uczniów klas pierwszych

Szanowni Państwo,
już wkrótce Państwa dzieci rozpoczną swoją szkolną przygodę – to wyjątkowy i ważny moment zarówno dla nich, jak i dla całej rodziny.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od września 2026 r. rozpoczną naukę w klasie pierwszej:
31 sierpnia 2026 r. (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali gimnastycznej szkoły.
Na spotkanie zapraszamy jednego z rodziców wraz z dzieckiem. Będzie to okazja, aby wspólnie poznać szkołę, uzyskać najważniejsze informacje dotyczące pierwszych dni nauki, a także pomóc dzieciom poczuć się pewniej i bezpieczniej w nowym miejscu.
Drogie Dzieci – czekamy na Was! Przyjdźcie zobaczyć swoją przyszłą szkołę i poznać nowe miejsce, w którym już niedługo rozpoczniecie swoją przygodę z nauką.
Informujemy, że w lipcu na stronie internetowej szkoły zostanie opublikowana informacja dotycząca wyprawki szkolnej dla uczniów klas pierwszych.
Serdecznie zapraszamy do udziału i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem oraz dziećmi.
