Akcja „Fun zabawkowy”

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zbiórce zabawek dla oddziału Szkolno- Przedszkolnego nr 12 w Krakowie. Akcja nosi nazwę „Fun zabawkowy” i ma na celu pomoc dzieciom w postaci przekazania zabawek nowych, bądź używanych, a także książek, gier i innych rzeczy. Szczegóły akcji znajdują się na plakatach poniżej oraz regulaminie. Wszystkie informacje są również zamieszczone na banerze przy portiernii. Akcję koordynuje Szkolny Klub Wolontariatu, a osoby odpowiedzialne to Magdalena Tomaszewska oraz Marta Wójcik.

Opracowanie: Magdalena Tomaszewska

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca wszystkich do udziału w akcji FUN ZABAWKOWY, Celem jest zebranie i podzielenie się zabawkami oraz książkami z Zespołem Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Krakowie, na ul. Ks. Józefa Meiera 16D, 31-236 Kraków. Aby wziąć udział w akcji wystarczy przynieśćzabawki, które już są komuś niepotrzebne w domulub gry, książki, które może oddać dzieciomprzedszkolnym i szkolnym. Zabawki muszą daćsię dezynfekować, dlatego prosimy o zabawkidrewniane, konstrukcyjne, plastikowe, klocki atakże jak wspomniane zostało książki oraz gryplanszowe. Rzeczy, które chcecie przynieść mogąbyć używane lub nowe. Nie zbieramy maskotek, pluszaków. Zbierane podczas akcji rzeczy zostaną przekazane dzieciom z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 12 w Krakowie.. Akcja nosi nazwę „Fun zabawkowy” i ma na celu pomoc dzieciom w postaci przekazania zabawek nowych, bądź używanych, a także książek, gier i innych rzeczy.

REGULAMIN AKCJICHARYTATYWNEJ FUN ZABAWKOWY REGULAMIN AKCJICHARYTATYWNEJ FUN ZABAWKOWY