Gminne Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Korzkiew 2019

We wtorek 24.09.2019 reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bibicach wzięła udział w kolejnej edycji Gminnych Zawodów w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Korzkwi. Do rywalizacji stanęły 3 szkoły, oprócz naszej Reprezentacji oraz gospodarzy, o zwycięstwo walczyła Szkoła z Woli Zachariaszowskiej, po raz kolejny nie zobaczyliśmy szkoły z Zielonek.

Biegi odbywały się w sumie w 4 kategoriach: klasy 4-6 SP oraz 7-8 SP, osobno dla dziewcząt i chłopców. W każdym wyścigu wystartowało 10 zawodników z odpowiedniej kategorii. Podsumowując występ naszych uczniów, można by rzec – BEZ ZMIAN! Młodzi lekkoatleci odnieśli zwycięstwa we wszystkich 4 biegach, czyli jak rok temu, notując w każdym biegu sporą przewagę nad resztą stawki!

Teraz czeka na naszych zawodników rywalizacja na poziomie powiatowym, zawody już w najbliższy piątek w Skawinie!

Opieka: Robert Smołka, Kamil Mrózek, Łukasz Osuch
Opracowanie i zdjęcia: Łukasz Osuch