HARMONOGRAM MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Informujemy, że ustalono terminy kolejnych etapów konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020 dla uczniów szkół podstawowych, zgodnie z Zarządzeniem nr 60/19 Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 16 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020. (więcej informacji nt. organizacji konkursów, tematyki, zakresu wymagań i literatury)

Ustalono również  terminy kolejnych etapów konkursów tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2019/2020 dla uczniów szkół podstawowych, zgodnie z Zarządzeniem nr 59/19 Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 16 sierpnia 2019 r. w sprawie organizacji konkursów tematycznych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020 .(więcej informacji nt. organizacji konkursów, tematyki, zakresu wymagań i literatury)

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Małopolskich Konkursach Kuratoryjnych.

Uczniowie zainteresowani udziałem w Małopolskich Kuratoryjnych Konkursach Przedmiotowych proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli odpowiedzialnych za poszczególne  konkursy. (informacja poniżej)

Nauczyciele odpowiedzialni za organizaję:
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - p. Magdalena Gazda;
Małopolski Konkurs z Fizyki  - p. Jarosław Ozga;
Małopolski Konkurs Geograficzny - p. Agata Płatek;
Małopolski Konkurs Języka Polskiego - p. Magdalena Badura;
Małopolski Konkurs Biologiczny - p. Beata Pieńkowska;
Małopolski Konkurs Matematyczny  - p.Agnieszka Warat;
Małopolski Konkurs Historyczny -  p. Anna Sawczuk;
Małopolski Konkurs Chemiczny - p. Małgorzata Maruszak-Kobas;
Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego - p  Aleksandra Silezin;

Zachęcamy również do udziału w Małopolskich Konkursach Tematycznych:

Nauczyciele odpowiedzialni za organizaję:

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” -  ks Dariusz Chromy;
Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”  - p. Piotr Olejarczyk;
Konkurs Tematyczny „Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!” 40. rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce - p. Jarosław Karwacki;