„Jak z Wyspiańskiego…żywe obrazy”

Drogi uczniu Szkoły Podstawowej w Bibicach! Proponujemy Ci wzięcie udziału w konkursie!

Celem tego przedsięwzięcia będzie wzbogacenie wiedzy na temat życia i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Zadanie do wykonania:

Wzorując się na wybranym portrecie namalowanym przez Stanisława Wyspiańskiego, należy wykonać zdjęcie, które będzie odwzorowywało kolorystykę, nastrój, podobieństwo modela do postaci przedstawionej na portrecie artysty. Modelem nie musi być uczeń, biorący udział w konkursie. Wykonane zdjęcie należy opatrzyć właściwym tytułem, zgodnym z pierwowzorem i przesłać na adres: j.nocon@spbibice.edu.pl lub m.badura@spbibice.edu.pl do 3 stycznia 2022 r. Każdy uczestnik może przesłać do trzech zdjęć konkursowych. Akceptowalne typy plików graficznych ( jpeg, jpg, gif, png, tiff, maksymalna rozdzielczość 1920x1080 pics.).

Życzymy wielu pomysłów oraz udanej zabawy:)

Konkurs „Jak z Wyspiańskiego…żywe obrazy”