Konkurs Matematyczny KANGUR - Ważna informacja

Główny organizator Konkursu Matematycznego KANGUR podjął decyzję o przeprowadzeniu ww. konkursu w formie zdalnej, za pomocą platformy Dzwonek.pl. Wszystkie szczegóły zostały wysłane do rodziców uczestników w mailu przez e-dziennik. Również przez e-dziennik przesłana została informacja o indywidualnej nazwie użytkownika oraz hasło do logowania na platformie konkursowej. Każdy powinien otrzymać dwa maile (jeśli oboje rodzice posiadają konto w e-dzienniku, to proszę sprawdzić, czy jeden mail nie został wysłany na jedno konto, a drugi na drugie). Po zapoznaniu z informacjami  należy niezwłocznie zalogować się na platformie (dostęp do poszczególnych kategorii wiekowych jest ograniczony czasowo; przekroczenie terminu uniemożliwi dziecku wzięcie udziału w konkursie). Gwarantowane upominki dla uczestników są zabezpieczone i zostaną przekazane po powrocie do szkoły.

Szkolny koordynator konkursu
Magdalena Matejek