Konkurs plastyczny „ Wennich an Deutschland denke …” - „Kiedy myśłę o Niemczech…. „ rozstrzygnięty !

Konkurs plastyczny  „ Wennich an Deutschland denke …” - „Kiedy myśłę o Niemczech…. „   rozstrzygnięty !

Jak co roku na przełomie września i października wśród uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego naszej szkoły odbył się  konkurs plastyczny „Wenn ich an Deutschland denke …”.  „Kiedy myślę o Niemczech….”

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej młodzieży, promowanie talentów plastycznych oraz przede wszystkim poznanie kraju naszego zachodzneigo sąsiada - Niemiec.  Jury w składzie przedstawicieli uczniów klas nie biorących udziału w konkursie, nauczyciela języka angielskiego oraz organizatora konkursu oceniało prace pod kątem estetyki, twórczej pomyłowości , nakładu pracy oraz zgodności z tematem. Autorzy nagrodzonych prac otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za wsparcie finansowe przeznaczone na zakup nagród.

A oto laureaci:

Maciej Gibuła -  uczeń klasy 6a

Agnieszka Gnela i Maria Kramarz  – uczennice klasy 6b

Julia Kańczura – uczennnnica klasy 6d

Laura Flaga i Amelia Bober – uczennice klasy 7a

Julia Wiertel – uczennica  klasy 7c

Martyna Biniek i Izabela Kawalec  – uczennice  klasy 7c

Amelia Bieńko i Kamila Włudarska – uczennice klasy 7c

Autorom zwycięskich projektów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych twórczych pomysłów.

Zapraszamy do oglądania prac na wystawie pokonkursowej przy sali 106.

opracowanie:  Aleksandra Silezin