KREDKOBRANIE

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca wszystkich do udziału w akcji Kredkobranie, której celem jest zebranie przyborów szkolnych i artykułów papierniczych dla dzieci i młodzieży z Kresów. Aby wziąć udział w akcji wystarczy przynieść przybory szkolne i artykuły papiernicze takie jak np. : długopisy, ołówki, pisaki, farby, zeszyty, kleje, bloki, linijki, gumki do mazania, strugaczki, kredki, piórniki, flamastry do pudełka postawionego obok portierni. Rzeczy, które chcecie przynieść muszą być nowe. Nie zbieramy podręczników, ćwiczeń i ubrań. Zbierane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne, trafią do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Każdy uczeń, który włączy się do akcji otrzyma wpis pozytywny do e-dziennika.

Zbiórka trwa do czwartku 30 września 2021. Rok temu daliśmy radę, postarajmy się i teraz wesprzeć rówieśników z Kresów!

W razie pytań lub wątpliwości można zwrócić się do szkolnych koordynatorów akcji: Pani Marty Wójcik oraz Pani Joanny Pietraszek- Szpyrki.