Kropka ma moc

16.09.2019r po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, talentu i odwagi. Kilka dni wcześniej uczniowie zostali zachęceni do założenia w tym dniu elementów garderoby w kropki i wykonania „Kropki mocy” tzn kropki ze swoim talentem, symbolem własnych mocy. Wszystkie kropki wykonane przez uczniów zostały powieszone na gazetce Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wykonali plakaty pt. Kropka radzi jak być dobrym przyrodnikiem? Poznali również historie tego święta poprzez opowiadanie o dziewczynce imieniem Vashti. Jego bohaterką jest mała dziewczynka, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.