Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września to dzień, w którym  obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wspaniałe święto celebrujące inność, zabawę, kreatywność i rozwijanie ukrytego potencjału, tam gdzie nikt się go nie spodziewa. Tego dnia uczniowie klas 1, 2, 3 i 4 w naszej szkole świętowali wraz z nauczycielami świetlicy.

Podczas zajęć, które odbywały się w świetlicy szkolnej uczniowie indywidualnie oraz w grupie wykonywali wspaniałe i pomysłowe prace plastyczne. Motywem przewodnim była oczywiście kropka. Atrakcją było, również ozdabianie okien szkolnych dodatkami wykonanymi przez uczniów oraz pomoc przy tworzeniu gazetek ściennych. Dodatkowo dzieci w tym dniu miały na sobie elementy zawierające kropki. Była to dla nich świetna zabawa, a w sali świetlicowej oraz na korytarzu szkolnym powstała piękna galeria prac małych artystów.

Opracowanie:

Joanna Nowak