Podziękowania

„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jest to domowe hospicjum, które pomaga i wspiera cierpiące i chore nieuleczalnie dzieci oraz ich rodziny. 20 grudnia 2021r. zakończyła się szkolna akcja zbierania darów dla podopiecznych hospicjum. Zebrane zostały m.in.  środki pielęgnacyjne (kremy dla dzieci, chusteczki nawilżane, oliwki pielęgnacyjne), pieluchy, podkłady, prześcieradła. We wtorek 21 grudnia wszystkie dary zostały zawiezione do siedziby hospicjum na ul. Różnej 11 w Krakowie. Stamtąd środki zostaną przekazane przez pielęgniarki i wolontariuszy do domów małych Pacjentów. Życzymy Im wiele zdrowia i wytrwałości.  Wszystkim, którzy wsparli naszą szkolną akcję składamy najserdeczniejsze PODZIĘKOWANIA.

Tych, którzy chcieliby jeszcze w jakikolwiek sposób wspomóc Hospicjum odsyłamy na stronę internetową: http://www.hospicjumtischnera.org/pl/

Szkolni koordynatorzy: Dorota Spasiuk, Renata Kwietniowska, Katarzyna Piskorz, Małgorzata Pilch

Podziękowanie przekazane przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera