Program dla szkół

Szanowni Państwo nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do „Programu dla szkół” przygotowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

- W programie mogą uczestniczyć uczniowie klas I-V.
 - Uczniowie uczestniczący w programie otrzymują owoce i warzywa oraz produkty mleczne, są zobowiązani do ich spożywania oraz uczestniczą w działaniach o charakterze edukacyjnym.
 - Aby przystąpić do programu koniecznym jest wyrażenie zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział dzieci w programie i ocenie programu oraz na przetwarzanie danych osobowych. Zgody będą rozdawane uczniom przez wychowawców klasowych.

Tylko Ci uczniowie wezmą udział w programie, którzy w nieprzekraczalnym terminie do 21 września 2021 roku dostarczą formularz zgody do wychowawcy klasowego.

Warunki udziału w „Programie dla szkół” w roku szkolnym 2021/2022 dostępne są < tutaj >