PROMOWANIE PRZEZ POMAGANIE, czyli kiermasz bożonarodzeniowy!

Przez miniony tydzień grudnia uczniowie wraz z nauczycielami-opiekunami przy ogromnym wsparciu Dyrekcji i Rodziców PROMOWALI naszą szkołę w regionie. W tym celu został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochody zostały przeznaczone na niepełnosprawną Hanię. W przygotowania do kiermaszu była zaangażowana cała społeczność szkolna- od Dyrekcji, Rodziców, Nauczycieli po samych Uczniów, zarówno tych starszych, jak i młodszych. I tak w sobotę 11 grudnia można było zobaczyć nas na terenie Klubu Sportowego TS Węgrzce, z kolei 12 grudnia widoczni byliśmy na Rynku Krakowskim, gdzie dobrym czynem wpłynęliśmy na sławę Gminy Zielonki;] Kto nie mógł przybyć do Węgrzec lub na Rynek, aby wesprzeć nasz kiermasz, mógł to zrobić na terenie szkoły. Z dumą patrzyliśmy na naszych uczniów, którzy poświęcili swój wolny czas, aby z zaangażowaniem pomagać potrzebującym.

nauczyciele - opiekunowie
Samorządu Uczniowskiego