Przygotowania świąteczne

Przygotowania Świąteczne

W okresie przedświątecznym na świetlicy podczas zajęć wychowawcy świetlicy poruszali tematy związane z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia: omawiane były potrawy wigilijne, zwyczaje towarzyszące podczas świąt. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych rodzinnych tradycjach i co najbardziej w nich cenią.

W miłej atmosferze przy dźwiękach piosenek świątecznych dzieci wykonywały wiele rozmaitych prac plastycznych przy okazji poznając nowe techniki plastyczne i kształtując poczucie estetyki.

Klasy pierwsze były przejęte tymi zadaniami i wykonały m.in. kartki świąteczne.` Prace małych twórców zostały umieszczane na gazetkach ściennych, oglądając je widzimy pomysłowość i zaangażowanie twórców. Poniżej można zapoznać się z twórczością dzieci.

Opracowały:
Anna Bątorek-Bieda