Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach 1-3

2 września 2019r o godz. 8.30 dzieci z klas I – III uroczyście powitały nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor Anna Górka życzyła wszystkim sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Nauczycielom i wychowawcom wyrozumiałości i cierpliwości, a dzieciom zapału w zdobywaniu nowych umiejętności oraz wielu miłych chwil w naszej szkole.

Podczas akademii na sali gimnastycznej uczniowie z klasy III „c” i „d” mówili wiersze, śpiewali piosenki, a także gorąco powitali nauczycieli i  młodszych kolegów. Zadeklarowali szczególną pomoc i wsparcie pierwszoklasistom.

Dzieci spotkały się też w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, zapoznały z nowymi podręcznikami i są gotowe do uczniowskiej pracy. Będą korzystać ze stołówki, świetlicy, obiektów  rekreacyjnych. Życzymy wszystkim wspaniałych uczniowskich wrażeń, doskonałych wyników w nauce i rozwijania własnych niepospolitych umiejętności i pasji!

Powodzenia mili uczniowie!

Opracowała: Barbara Wirecka