Trzecioklasiści poznają historię Polski.

Trzecioklasiści  poznają historię Polski.

Do realizacji programu „Piękna nasza Polska cała” przystąpili trzecioklasiści. Ich  zadania  były  dość ambitne i wymagały dużego zaangażowania.  Klasa 3a przeniosła widzów w bardzo odległy okres, kiedy  Biskupin tętnił życiem. Na swoich makietach zaprezentowali nie tylko osadę sprzed 2500 lat, ale również starali się pokazać zajęcia ludzi tam mieszkających. Klasy 3b, 3c i 3d podjęły się wykonania projektu „ Zamki Polski”. Uczniowie pracowali w grupach, parach lub indywidualnie. Przedstawione zamki pochodziły z różnych okresów historii Polski. Uczniowie w swych pracach uchwycili style panujące w architekturze, role zamków, a najbardziej zaciekawiły słuchaczy legendy związane z tymi zamkami.  Poznawanie historii naszego kraju okazało się bardzo ciekawym zajęciem.

Wychowawcy klas III

Projekt uczniów klasy 3d