Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki

DROGI RODZICU WYPEŁNIJ ZGODĘ

Szanowni rodzice i opiekunowie gmina Zielonki przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej pn. „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”.

Obecnie trwa rekrutacja do projektu.

Jeśli są Państwo :

- rodzicami/opiekunami dziecka urodzonego w roku 2011 oraz
- rodzicami/opiekunami dziecka uczęszczającego w roku szkolnym 2018/2019 do I klasy szkoły podstawowej na terenie gminy Zielonki oraz
- mieszkańcami gminy Zielonki

Uprzejmie prosimy o wypełnienie deklaracji przystąpienia do ww projektu (do pobrania tutaj) i pozostawienie uzupełnionych dokumentów u wychowawcy klasy, w sekretariacie szkoły lub dostarczenie bezpośrednio do podmiotu odpowiedzialnego za realizację ww zadania z ramienia gminy Zielonki tj. Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach ul. Galicyjska 17, 32 -087 Zielonki pok. nr 14 w godz. pn. 9:00-17:00, wt.-pt. 7:45-15:45. Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć klikając tutaj lub pod numerem telefonu 12 285 02 98 wew.111 lub 117.