WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ZAGRODY „BOGDANÓWKA” W BIBICACH

Klasy 4 a, 4 b oraz 4 e w dniu 15 września 2021 r. w towarzystwie wychowawców oraz opiekunów wybrali się do Zagrody „Bogdanówka” w Bibicach. Pogoda nam dopisała, świeciło słońce i było bardzo ciepło. Uczniowie pełni pozytywnej energii wzięli udział w warsztatach dotyczących wyrabiania masła i poznali przedmioty codziennego użytku z dawnej epoki. Nad wszystkim czuwała pani Zdzisława Suska oraz pan Bogdan, którzy jako gospodarze zagrody aktywnie nas wspierali. Uczniowie brali udział w grach i zabawach integracyjnych a także z przyjemnością spożywali kiełbaski z grilla.

Zapraszamy do galerii zdjęć, którą przygotowali Magdalena Koperska, Krzysztof Lepiarczyk i Grzegorz Daszkiewicz.

Serdeczne podziękowania od wychowawców dla naszych wspaniałych opiekunów podczas wycieczki czyli dla Pani Agnieszki Feligi-Grządziel, Katarzyny Voigt i Macieja Ziobrowskiego.

Opracował: Grzegorz Daszkiewicz