Wycieczki do Bogdanówki

Z wizytą w „BOGDANÓWCE”!

W czwartek 16 września uczniowie klasy 4c i 4d wraz z nauczycielami-opiekunami wybrali się do zagrody „Bogdanówka” w Bibicach. Celem wyjazdu była integracja uczniów i bliższe poznanie się z nowymi wychowawcami. Nie zabrakło też czasu na wspólną zabawę, rozmowę, grę w piłkę i.... zjedzenie kiełbasek z grilla. Głównym punktem wyjazdu były warsztaty dotyczące wyrabiania masła. Uczniowie mieli okazję samodzielnie je wyprodukować. Chleb posmarowany własnoręcznym wyrobem okazał się być nie lada przysmakiem. Trudno było zliczyć ilość kromek chleba dosłownie „pochłoniętych” przez naszych uczniów. Pogoda sprzyjała, czas szybko minął...ale smak masła zostanie na zawsze. Dziękujemy właścicielom zagrody za serdeczne przyjęcie nas, mówienie z pasją i stworzenie możliwości skorzystania z czegoś innego niż codzienne życie w biegu.

Zapraszamy do galerii ;]

oprac. Joanna Guty, Jarosław Karwacki