SP Bibice

Wyniki gminnego konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Wyniki gminnego konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

16 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”.

Celem konkursu było:

- Wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia.
- Przybliżenie i rozbudzenie zainteresowań dzieci tradycją związaną z wykonywaniem ozdób choinkowych.
- Rozwijanie wyobraźni przestrzennej.
- Prezentację talentów plastycznych.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III SP. Konkurs obejmował dwie kategorie: pracę samodzielną oraz pracę rodzinną. Do konkursu zgłoszono bardzo dużo interesujących prac zarówno w kategorii samodzielnej, jak i rodzinnej. Ozdoby choinkowe oceniano za oryginalność, pomysłowość oraz estetykę wykonania. Jury miało bardzo trudny wybór.    

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria – praca samodzielna:

I miejsce
Wojciech Zborek, kl. 1b - SP im.S. Wyspiańskiego
Tymoteusz Szczupak, kl. 2a - SP Wola Zachariaszowska
Aleksandra Aloszko kl. 2d - SP im.S. Wyspiańskiego
Maria Sokół kl. 3b - SP im.S. Wyspiańskiego

II miejsce
Amelia Bojdo kl. 1e - SP im.S. Wyspiańskiego
Andrzej Pytlik kl. 2f - SP im.S. Wyspiańskiego
Lena Domin kl. 3d - SP im.S. Wyspiańskiego

III miejsce
Tadeusz Szczerbik kl. 1a - SP im.S. Wyspiańskiego
Lena Zaręba, kl. 2a - SP Wola Zachariaszowska
Hanna Czarska kl 2a - SP im.S. Wyspiańskiego
Pola Pać kl. 3c - SP im.S. Wyspiańskiego

Wyróżnienia:
Zuzanna Rożek-Karaś kl. 1e - SP im.S. Wyspiańskiego
Antonina Wietecha kl. 1b - SP im.S. Wyspiańskiego
Hanna Hernik kl. 1a - SP im.S. Wyspiańskiego
Sara Znamirowska kl. 1c - SP im.S. Wyspiańskiego
Hubert Śladowski kl. 1c - SP im.S. Wyspiańskiego
Jerzy Kołodziej kl. 2d - SP im.S. Wyspiańskiego
Lena Seweryn kl. 2a - SP im.S. Wyspiańskiego
Malwina Darwicka, kl. 2b - ZSP Przybysławice
Gabriela Chrulska, kl. 2b - ZSP Przybysławice
Adam Biskupski kl. 2f - SP im.S. Wyspiańskiego
Jan Kutek kl. 2c - SP im.S. Wyspiańskiego
Jan Zuchara kl. 3e - SP im.S. Wyspiańskiego
Hanna Kowal kl. 3c - SP im.S. Wyspiańskiego
Klaudia Kucharczyk kl. 3b - SP im.S. Wyspiańskiego
Anna Chmielecka kl. 3d - SP im.S. Wyspiańskiego

Kategoria - praca rodzinna:

I miejsce:
Marek Marcinkowski, kl. 1e - SP im.S. Wyspiańskiego
Oliwia Fijał, kl. 2b - ZSP Przybysławice
Filip Galiński, kl. 2c - SP im.S. Wyspiańskiego
Piotr Jędrychowski, kl. 3d - SP im.S. Wyspiańskiego

II miejsce:
Iga Miłek, kl. 1c - SP im.S. Wyspiańskiego
Sandra Dziadczykowska, kl. 2f - SP im.S. Wyspiańskiego
Oliwia Firlej, kl. 3a - ZSP Przybysławice

III miejsce:
Daria Kwiecień, kl. 1c - ZSP Przybysławice
Magdalena Krawczyk, kl. 1f - SP im.S. Wyspiańskiego
Amelia Gabryel, kl. 2f - SP im.S. Wyspiańskiego
Zuzanna Bryła, kl. 3b - ZSP Przybysławice

Wyróżnienia:
Julia Surga, kl. 1b - SP im.S. Wyspiańskiego
Ewa Popiela, kl. 1c - SP im.S. Wyspiańskiego
Julia Strzelec, kl. 1c - SP im.S. Wyspiańskiego
Emilia Owsianka, kl. 1e - SP im.S. Wyspiańskiego
Hubert Krzywda, kl. 2b - ZSP Przybysławice
Zuzanna Krasoń, kl. 2c - SP im.S. Wyspiańskiego
Julianna Kolarska, kl. 3a - ZSP Przybysławice
Weronika Wojciechowicz, kl. 3a - ZSP Przybysławice
Dominik Kwiecień, kl. 3a - ZSP Przybysławice

Wszystkim uczestnikom konkursu, ich Opiekunom i Rodzicom dziękujemy za udział w konkursie.Laureatom gratulujemy talentu artystycznego oraz ciekawych i  twórczych pomysłów.

                                                                Organizatorzy: Barbara Magiera, Dorota Sala-Halota,  Dorota Wesolowska, Iwona Puto, Agnieszka Ziętek, Katarzyna Madetko, Małgorzata Pilch.