Mały Samorząd Uczniowski już wybrany !!!

24 września odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Pierwszym etapem wyborów, było wyłonienie przedstawicieli klasowych. Każda klasa trzecia wybrała swojego kandydata do wyborów. Kandydaci zaprezentowali się uczniom. Opowiadali o swoich zainteresowaniach, a także o pomysłach na działalność Małego Samorządu Uczniowskiego. Kolejnym etapem było głosowanie wśród uczniów klas trzecich. Uczniowie oddawali swoje głosy na kartkach i wrzucali do urny. Na koniec pod nadzorem komisji zliczono głosy i ogłoszono wyniki.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc w przeprowadzeniu wyborów.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Więcej informacji dotyczących pierwszych działań Małego Samorządu Uczniowskiego można znaleźć w zakładce Uczniowie/Szkoła Podstawowa/Mały Samorząd Uczniowski - Zapraszamy

Opiekun MSU Renata Kwietniowska