Zbiórka Mikołajkowa

Zapraszamy do włączenia się do akcji Mikołajkowej dla dzieciaków :) Pomóżmy, aby te świąteczne dni były i dla nich czasem miłym i z uśmiechem :))

Zbiórka prowadzona jest  dla Domu Małego Dziecka w Krakowie, Szpitala Jana Pawła II w Krakowie na Oddział Pediatrii i Neurologii i do Pogotowia Opiekuńczego w Skawinie. Potrzebne rzeczy to : kolorowanki, kredki, długopisy, mazaki, plasteliny, grzechotki, gryzaki, książeczki dla dzieci od 0 - 18 r. życia, Mikołaje czekoladowe, czekolady, słodycze (paluszki, krakersy, flipsy itd.), zabawki (drewniane, edukacyjne, sensoryczne), kosmetyki dla dzieci od 0-18 lat (pasty do zębów, żele do kąpieli dla małych i dużych, szampony, balsamy, odżywki, kosmetyki dla nastolatek i nastolatków itd.).

Zbiórka prowadzona jest do 1 grudnia w szkole koło portierni. Zapraszam do akcji :)

Organizatorzy:
  Magdalena Koperska, Małgorzata Pilch oraz Szkolny Klub Wolontariatu

Zapraszamy do włączenia się do akcji Mikołajkowej dla dzieciaków