Zielona świetlica

Świetlica zazieleniła się na nowo!

Z początkiem października wychowawcy świetlicy szkolnej chcąc umilić dzieciom pobyt w szkole, zwrócili się z prośbą do uczniów klas 1- 3 o to, by chętne osoby w miesiącu październiku przynosiły zielone roślinki. Zamysłem było zadbanie o lepszą jakość powietrza w salach oraz rozwijanie w dzieciach poczucia obowiązku systematycznego dbania o zielone roślinki.

I udało się!

Wielu z Was z wielką radością podarowało świetlicy szkolnej trochę zieleni i tym samym wiele radości.  Kwiatki umieszczone w salach świetlicowych są systematycznie podlewane przez uczniów szkoły. Dziękujemy serdecznie wychowawcom klas 1-3 za pomoc z realizacji pomysłu, rodzicom oraz szczególnie Wam kochani uczniowie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Wychowawcy świetlicy :)

Opracowanie: