Gimnazjum - aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dzisiaj kończymy rok szkolny 2019/2020. We wrześniu - 10 miesięcy temu - spotkaliśmy się w szkole z różnymi wyobrażeniami, obawami, ale też oczekiwaniami co do nadchodzącego roku.

Czytaj całość

List Pana Wójta Gminy Zielonki i Przewodniczącego Rady Gminy Zielonki w związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020.

ZWROT PODRĘCZNIKÓW DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ - KLASY 8

Dzień o Suszy i Retencji w Ministerstwie Klimatu

Tradycyjnie na całym świecie 17 czerwca obchodzony jest Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą.

Powietrzna Akademia - AGH

Dnia 5 czerwca 2020 roku uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych zajęciach online Powietrznej Akademii- AGH realizowanych we współpracy z firmą Airly i fundacją Veolia.

16,17,18 czerwca 2020 r. - egzamin ósmoklasisty

Wytyczne i zasady przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty.

Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej - klasy 5 i 6

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek

W poniedziałek, 1 czerwca odbyła się konferencja prasowa, na której minister Dariusz Piontkowski przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2019/2020 oraz letniego wypoczynku.

zawieszone zajęcia w szkołach

Uprzejmie informuję, że decyzją Rządu od 12 marca do odwołania, zostają zawieszone zajęcia w szkołach, przedszkolach, żłobkach.

Czytaj całość

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Organizacja realizacji zadań szkoły   związanych z realizacją podstawy programowej i innych zadań szkoły będzie realizowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie od dnia 25 marca do dnia 28 czerwca 2020 r.