Zespół szkół - aktualności

Bezpieczne ferie zimowe

Ferie zimowe to wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

ŚWIĘTO PATRONA - 153 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego

ŚWIĘTO PATRONA  - 153 rocznica urodzin Stanisława Wyspiańskiego

Aktorzy Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, by włączyć się w obchody Święta Patrona Szkoły, nagrali specjalnie dla nas recytację fragmentu „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj całość

Projekt ekologiczny „Człowiek współgospodarzem Ziemi” dla chętnych uczniów klas siódmych i ósmych

Projekt ekologiczny „Człowiek współgospodarzem Ziemi”  dla chętnych uczniów klas siódmych i ósmych

W miesiącu wrześniu uczniowie klas siódmych i ósmych zostali zapoznani z celami i formami realizacji projektu ekologicznego „Człowiek współgospodarzem Ziemi” przygotowanego dla uczniów przez nauczyciela biologii .

Czytaj całość

Trzymamy Formę- podjęte działania promujące zdrowie w I okresie 2021/2022 roku szkolnego”

Trzymamy Formę- podjęte działania promujące zdrowie   w I okresie 2021/2022 roku szkolnego”

W I okresie 2021/2022 roku szkolnego zostały zgodnie z planem podjęte liczne działania promujące zdrowie dostosowane do wieku i potrzeb uczniów naszej szkolnej społeczności.

Czytaj całość

Wyniki gminnego konkursu „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

16 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”.

Uczniowie klasy 3b na Wawelu

W dniu 14 grudnia uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę na Wawel. Odbyli tam lekcję muzealną, dzięki której będą mogli przygotować się do Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakusek”.

Podziękowania

„Miłość nas rozumie” – to motto Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jest to domowe hospicjum, które pomaga i wspiera cierpiące i chore nieuleczalnie dzieci oraz ich rodziny. 20 grudnia 2021r. zakończyła się szkolna akcja zbierania darów dla podopiecznych hospicjum.

Czytaj całość

„Jak z Wyspiańskiego…żywe obrazy”

Drogi uczniu Szkoły Podstawowej w Bibicach! Proponujemy Ci wzięcie udziału w konkursie!

Laboratoria Przyszłości -specyfikacja warunków zamówienia

Czytaj całość

PROMOWANIE PRZEZ POMAGANIE, czyli kiermasz bożonarodzeniowy!

Przez miniony tydzień grudnia uczniowie wraz z nauczycielami-opiekunami przy ogromnym wsparciu Dyrekcji i Rodziców PROMOWALI naszą szkołę w regionie.