SP Bibice

Konsultacje w roku szkolnym 2019/2020

SZANOWNI RODZICE
Jeśli nie mają Państwo możliwości umówienia się z Nauczycielem w poniższym terminie, możecie Państwo umówić się na inny termin dzwoniąc do sekretariatu szkoły lub ustalić termin spotkania przez e-dziennik.
 

Nazwisko i imię nauczyciela Dzień, godzina, miejsce
Babik Adam wtorek, 10.45-11.30, pn
Badura Magdalena wtorek, 10.45-11.30, pn
Badysiak Patrycja poniedziałek, 11.40-12.35, s.253
Błażejczyk Iwona piątek, 8.00 - 8.45, pn
Cieślak Mariola czwartek, 10.45 - 11.30, pn
Daszkiewicz Grzegorz piątek, 11.40- 12.35, pn
Feliga-Grządziel Agnieszka wtorek, 13.45 - 14.30, pn
Gazda Magdalena poniedziałek, 13.45 - 14.30, pn
Gosek Małgorzata piątek, 9.50 - 10.35, pn
Guty Joanna środa, 9.50 - 10.35, pn
Idzik Zofia wtorek, 9.50 - 10.35, pn
Janikowska Lidia czwartek, 12.40 - 13.35, pn
Karwacki Jarosław czwartek, 8.00 - 8.45, pn
Kołtuńska Paulina poniedziałek, 10.45 - 11.30, pn
Kwietniowska Renata wtorek, 9.50 - 10.35, pn (nowy budynek)
Lepiarczyk Jolanta  
Lepiarczyk Krzysztof środa, 8.55 - 9.40, pn
Łukowicz Małgorzata piąrek, 10.45 - 11.30, pn
Madetko Katarzyna piątek, 9.50 - 10.35, pn (nowy budynek)
Magiera Barbara piątek, 9.50 - 10.35, pok. 161
Majewska Beata poniedziałek, 8.55 - 9.40, pn
Marcinowska Anita czwartek, 11.40 - 12.25, pn
Maruszak-Kobas Małgorzata piątek, 8.55 - 9.40, pn
Matejek Magdalena czwartek, 11:40 - 12.25, pn
Megiel Maja środa, 11.40 - 12.25, pn
Mrózek Kamil wtorek, 8.45 - 9.30, s.114 - kantorek WF
Nazimek-Kolano Marta środa, 9.50-10.35, pn (nowy budynek)
Nocoń Józefa czwartek, 12.45 - 13.30, pn
Olejarczyk Piotr piątek, 12.45 - 13.30, pn
Osuch Łukasz piątek, 12.45 - 13.30, kantorek WF
Ozga-Mazurek Elżbieta czwartek,10.45 - 11.30, pn
Ozga Jarosław piątek, 10.45 - 11.30, pn
Pardiak Danuta środa, 10.45 - 11.30, pn
Pieńkowska Beata poniedziałek, 12.45 - 13.30, pn
Pilch Małgorzata środa, 9.50 - 10.35,  pn (nowy budynek)
Płatek Agata poniedziałek, 12.45 - 13.30, pn
Popiołek Paulina wtorek, 15.00 - 16.00, biblioteka
Puto Iwona czwartek, 8.55 - 9.40, s. 264
Przewoźnik Małgorzata poniedziałek, 9.50-10.35, pn (nowy budynek)
Sala-Halota Dorota wtorek, 8.55 - 9.40, pn (nowy budynek)
Sawczuk Anna środa, 12.45 - 13.30, pn
Sierant Katarzyna piątek, 8.00 - 8.45, pn
Silezin Aleksandra poniedziałek, 11.40 - 12.25, pn
Słota Magdalena środa, 8.55 - 9.40, pn (nowy budynek)
Smołka Robert piątek, 9.55 - 10.35, kantorek WF
Spasiuk Dorota czwartek, 9.55 - 10.35, pn (nowy budynek)
Stępień Monika poniedziałek, 9.50 - 10.35,pn(nowy budynek)
Warat Agnieszka wtorek, 9.50 - 10.35, pn
Wąsowski Andrzej czwartek, 10.45 - 11.30, pn
Wesołowska Dorota środa, 10.45 - 11.30, pn
Węgrzynowicz-Szastak Anna piątek,10.45 - 11.30, pn
Wikutowska Anna czwartek, 11:00 - 11:45, pn
Wirecka Barbara czwartek, 10.45 - 11.30, pn (nowy budynek)
Zawiła Agnieszka piątek, 8.55 - 9.40, pn (nowy budynek)

pn - pokój nauczycielski

Aktualizacja: 14-10-2019