SP Bibice

        W tym roku szkolnym Rada Rodziców zaangażowana jest na różne sposoby: osobowo, rzeczowo i finansowo w następujące aktywności :

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

NAKLEJKI EDUKACYJNE W NASZEJ SZKOLE

          Miło nam poinformować o przekazanych torbach i naklejkach edukacyjnych przez Rade Rodzców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach.

                                                                                                                                                                                     czytaj więcej

 


OCZYSZCZACZE POWIETRZA W NASZEJ SZKOLE

Miło nam poinformować, o przekazanych na rzecz szkoły pięciu oczyszczaczach powietrza przez Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach. Urządzenia wyposażyły sale świetlicy szkolnej.

 

 

 

 

 

 


ROK SZKOLNY 2017/2018

      W miesiącu maju zostały zakupione i zainstalowane  trzy tablice interaktywne.

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

       Na początku grudnia zostały zakupione stoły do gry w piłkarzyki, co wzbudziło niesamowite zainteresowanie wśród uczniów.

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

                  Końcem listopada 2015 roku z inicjatywy Rady Rodziców oraz dzięki zebranym przez Radę Rodziców funduszom korytarze naszej szkoły stały się bardziej kolorowe i przyjazne dzieciom. Na podłogi korytarzy trzech pięter szkoły zostały zakupione i zamontowane duże naklejki obrazujące grę w klasy.
                   Inicjatywa spodobała się uczniom klas młodszych  uatrakcyjniając im nierzadko bardzo długi pobyt w budynku szkolnym.

 

                  W październiku 2015 roku Rada Rodziców doposażyła wygospodarowaną przez Dyrekcję szkoły salę przeznaczoną na świetlicę dla dzieci z klas 4tych czekające na busa bądź rodziców. Z pieniędzy zebranych przez Radę Rodziców zostały zakupione wykładzina (dzięki uprzejmości Castoramy Rada Rodziców płaciła jedynie za obszycie i transport wykładziny) oraz szafkę do przechowywania. Sala świetlicy dla klas 4-tych znajduje się na 3cim piętrze naszej szkoły. Jej zagospodarowanie pozwala naszym starszym dzieciom bezpieczne spędzić czas oczekiwania na powrót do domu.