Szkoła  Promująca bezpieczeństwo - AKTUALNOŚCI

U dzielnych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bibicach.

9 czerwca bieżącego roku uczniowie klas 3 gościli u dzielnych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bibicach.

Czytaj całość

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych (obowiązujące od 04.05.2021r.)

Wytyczne MEiN, MZ i GIS  dla klas I-III szkół podstawowych (obowiązujące od 04.05.2021r.)

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych (aktualizacja 4.05.2021r.)

Zasady na lekcjach online

Zasady na lekcjach online.

Czytaj całość

Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania – poradnik UODO dla szkół

Urząd Ochrony Danych Osobowych, przy współpracy z MEN, przygotował poradnik dla szkół „Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania”.

Bezpieczeństwo w placówce oświatowej

Czytaj całość

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli

Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Czytaj całość

Zagrożenia związane z e-papierosami – MEN i GIS ostrzegają!

Materiał informacyjny dla uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami.

Spotkanie z policjantem

Szkolny Dzień Profilaktyki

Czytaj całość

Warsztaty nt. bezpieczeństwa z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Krakowie

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci dnia 24 maja 2019 ,uczniowie Szkoły Podstawowej Bibicach uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.