Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

MIKOŁAJKOWE MIĘDZYKLASOWE ZAWODY PŁYWACKIE

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach w dniach od 6 do 10 grudnia 2021r. organizuje MIKOŁAJKOWE MIĘDZYKLASOWE ZAWODY PŁYWACKIE:

Jesienna Szkoła Promująca zdrowie …..

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Nie tylko posiadają niezwykłe kształty i przepiękne barwy, ale są również smaczne i zdrowe.

„Niezły model biologiczny…” - wystawa szkolna

W miesiącach wrześniu i październiku 2021r. chętni uczniowie klas ósmych w ramach rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień biologicznych wykonali przestrzenne modele DNA.

„Bieg po zdrowie"

„Bieg po zdrowie

Program ten jest źródłem wiedzy na temat problematyki palenia tytoniu, ukazuje korzyści wynikające z niepalenia papierosów, czyni to zjawisko mniej akceptowalnym.

„Światowy Dzień Drzewa”- 10 października

W naszej szkole wzorem ubiegłych lat uczniowie Ci młodsi i starsi podjęli rozmowy, pogadanki i dyskusje na temat roli drzew w przyrodzie i gospodarce człowieka.

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ZAGRODY „BOGDANÓWKA” W BIBICACH

Klasy 4 a, 4 b oraz 4 e w dniu 15 września 2021 r. w towarzystwie wychowawców oraz opiekunów wybrali się do Zagrody „Bogdanówka” w Bibicach.

Projekt „Kropla drąży skałę”

W dniu 20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym spotkaniu z cyklu zajęć poświęconych projektowi "Kropla drąży skałę".

Wycieczka do Gospodarstwa Jeziorkowo.

W piątkowe popołudnie klasa 2 E wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Jeziorkowo.

Promocja zdrowia w roku szkolnym 2021/2022

Wycieczka klas czwartych do gospodarstwa "Bogdanówka".

Wycieczka klas czwartych do gospodarstwa

21 czerwca 2021 r. klasy 4a, 4b i 4d wybrały się na wycieczkę do położonego nieopodal naszej szkoły gospodarstwa "Bogdanówka".