Szkoła Promująca Zdrowie - AKTUALNOŚCI

Gminny Turniej Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W piątek 14.02.2020 r w Szkole Podstawowej w Korzkwi odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Powiatowe zawody pływackie

W dniu 23 stycznia 2020r., odbyły się powiatowe zawody pływackie na pływalni „Camena” w Skawinie. Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodników w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czytaj całość

PROGRAM „Z WITAMINĄ NA TY”

Mikołajkowe Międzyklasowe Zawody Pływackie

W dniach od 2 do 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajkowe Międzyklasowe Zawody Pływackie.

Czytaj całość

Rozpoczęcie badań przesiewowych w ramach realizowanego projektu „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci zamieszkałych na terenie gminy Zielonki”

Czytaj całość

Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej

5 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej.

Czytaj całość

Projekt „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”

Dyżur biura projektu „Wczesne wykrywanie wad rozwojowych w zakresie zaburzeń słuchu i wad wymowy u dzieci w wieku szkolnym w gminie Zielonki”

Czytaj całość